رپورتاژ آگهی | سئو ساز

رپورتاژ آگهی

برای داشتن کسب و کاری موفق، هر وبسایتی باید در نتایج جستجو، جایگاه مناسبی کسب کند. یکی از بهترین راه ها برای کسب جایگاه مناسب، انتشار متنی در رابطه با کسب و کار ما است.  از زمان های دور، انتشار رپورتاژ آگهی (به انگلیسی: Advertorial) یا همان مقالات تبلیغاتی یکی از بهترین راه ها برای رسیدن به این هدف بوده است.

 طریقه نوشتن رپورتاژ آگهی بسته به سلیقه ی شخص، متفاوت است.  اکثر افراد ترجیح می دهند نوشتن ریپورتاژ آگهی را به فردی خبره واگذار کنند. در این سایت خدمات نوشتن آگهی، به وسیله ی برترین نویسندگان ارائه می شود، از آنجا که این نویسندگان به طور دائم در حال نوشتن رپورتاژ های مختلف می باشند، تسلط بالاتری برای انجام اینکار دارند. 

 پس از نوشتن رپورتاژ، انتشار آن، یکی از چالش برانگیز ترین کارهای موجود برای سئوی سایت می باشد.  در بین هزاران هزار وبسایت موجود در اینترنت، تعدادی از آنها بی کیفیت می باشند و تعدادی اصلا ارزش چندانی ندارند. این سایت، بر اساس فاکتورهای مختلف، سایت های مناسب تر را به شما پیشنهاد می دهد.

شما کافی است در سئو ساز ثبت نام کنید و بقیه کارها را به آن بسپارید تا در نتیجه خود سیستم در بازه های زمانی مشخص، سفارش رپورتاژی برای شما ایجاد کند، سپس به نویسنده ارجاع دهد و حتی پس از نوشتن، آن را انتشار دهد.

انتشار رپورتاژ، پایان خدمت سئو ساز نمی باشد، زیرا در بازه های زمانی مشخص به رپورتاژ مراجعه می شود، تا مبادا از روی سایت انتشار دهنده پاک شده باشد، و همچنین تاثیرات و تغییرات سئوی سایت شما نیز به وسیله ی این سایت مانیتور می شود، در نتیجه طی گزارشی که به شما داده خواهد شد، می توانید ببیند که چه میزان تاثیر بر روی بهبود وضعیت سئوی سایت شما گذاشته شده است.

رپورتاژ آگهی، مقاله ای کاملا تبلیغاتی است که به طور خلاصه بخش های اصلی کسب و کار شما را معرفی می کند و درون آن لینک هایی نیز به صفحات اصلی سایت شما با کلمات کلیدی مورد نظر وجود دارد، یکی از مهمترین اصول بهبود SEO سایت، انتشار رپورتاژ با کیفیت، در سایتی باکیفیت می باشد، اینکار رتبه سایت را در موتورهای جستجو نظیر Google بالا می برد یا به عبارت دیگر سئوی سایت شما را بالا می برد.

طول رپورتاژ بلند، باید بین 500 کلمه تا 2000 کلمه باشد، لینک هایی که به سایت داده می شود بهتر است بین 30 تا 50 درصد اول متن تجاوز نکند، برای مثال، اگر سه لینک می خواهید به سایت خود بدهید، دو لینک اول بهتر است در بازه 0 تا 30 یا نهایتا 50 درصد اول متن باشد و یک لینک نیز، بین 50 تا 100 درصد انتهایی متن قرار گیرد تا رپورتاژ بالاترین و بهترین کیفیت را داشته باشد.

مسلم است که به هیچ وجه نباید متن رپورتاژ کپی باشد، به همین خاطر، بهتر است رپورتاژ به وسیله ی نویسندگان کار آزموده نوشته شود تا هم از نظر املایی صحیح باشد، هم کپی نباشد، و هم اصول و قواعد دیگر در آن رعایت شود. نحوه ی نوشتن رپورتاژ آگهی با کیفیت، بسیار ساده است، کافی است درباره یک موضوع چند مقاله بخوانید، بعد آن مقالات بدون آن که حتی یک جمله را کپی کنید، بازنویسی کنید، مسلما حتی یک مقاله را باز نویسی کردن ما را به بالاترین کیفیت نمی رساند و رپورتاژ ما باید ترکیبی از چند مقاله باشد.

همانگونه که گفته شد متن رپورتاژ بهتر است خیلی کوتاه نباشد، از طرف دیگر نیز توصیه می شود این متن اصلا کپی نشده باشد، بهتر است اصول و قواعد املایی در نوشتن رپورتاژ رعایت شود.

رپورتاژی که نوشته شده، باید در سایت های معتبر مثل سایت های خبری منتشر شود، مسلما خرید رپورتاژ از سایت هایی غیر از مواردی که با استانداردهای ذکر شده هم خوانی ندارد، توصیه نمی شود. در این سایت شما می توانید برای خرید رپورتاژ نیز اقدام کنید، کافی است ابتدا لینک سایت خود را در پنل کاربری وارد کنید و پس از بر روی خرید رپورتاژ کلیک نمایید و مراحل را تا انتها ادامه دهید. 

در نوشتن رپورتاژ، نباید متن به صورت تبلیغاتی باشد و بهتر است به صورت گزارش و یا مقاله باشد. بهتر است مهمترین کلمه کلیدی رپورتاژ، در عنوان آن هم بیاید و از سایتی که رپورتاژ خریداری می شود بر روی این مورد تاکید شود. استفاده از کلمات کلیدی هدف در رپورتاژ خریداری شده بین 1 تا 5 درصد توصیه می شود و به همین دلیل، تکرار بیش از حد کلمات اصلا توصیه نمی شود.

تعداد لینک های خروجی از رپورتاژ هیچوقت نباید بیش از 5 عدد شود و بهینه ترین تعداد 3 لینک می باشد. بالاترین بازدهی رپورتاژهای خریده شده در لینک های Follow می باشد به همین دلیل، این سایت نظارتی بر روی Follow  یا NoFollow بودن لینک های خریداری شده دارد.

مبلغ پرداختی برای خرید رپورتاژ بر اساس اعتبار سایت فروشنده در ماز و مرجع های دیگر سنجیده می شود، همچنین امتیاز اسپم سایت و رتبه الکسا آن نیز بر این تصمیم گیری، تاثیر گذار می باشد.

گاهی اوقات توصیه می شود در سایت های هم موضوع ریپورتاژ داده شود، ولی در طرف مقابل بعضا دیده می شود سایت هایی که در بسیاری از حوزه ها فعالیت دارند نیز برای انتشار ریپورتاژ ما بسیار مناسب هستند، مخصوصا اگر نرخ آنها در حدی باشد که چند ریپورتاژ آنها با یک ریپورتاژ در سایت هم موضوع ما برابری کند.

یکی از مهمترین نکته هایی که برای خرید ریپورتاژ در نظر گرفته می شود، مدت عمر ریپورتاژ می باشد، چون برخلاف بک لینک ها، رپورتاژها هرگز حذف نخواهند شد، همچنین این سایت نظارت قوی برای ماندگاری ریپورتاژ خریداران خواهد داشت.